Casper yetkili servis Ankara

Ankara casper yetkili servisi teknisyenleriizin karşılaştığı adaptör arızaları ilkin adaptör bağlantı noktasındaki deformasyonlardır. Bu tarz arızalar şarj girişinin sürekli ötürü olduğu gibi kabloyu takılıyken çevirmek yerinden kımıltdatmak sonucunda oluşmaktadır. Bu tür arızalarda adaptör onarımı bozuk girişin fabrika ürtimi girişle değiştirilmesi ile düzeltilir.

Ankara casper yetkili servisi bilgisayar adaptörlerinde karşılaşılan öbür arıza ise adaptörün çok voltajdan sebeple yanmasıdır. Bu tür arızalar genelde garanti kapsamındadır ve şarj aleti değişimi yapılmalıdır.

Ankara casper yetkili servisi Adaptör kullanırken Casper yetkili Servisi olarak size önerimiz, şarj aletinizi kuru ve diğer elektrik kablolarından farklı bir ortamda kullanmanızdır. Farklı elektrik kabloları manyetik bir kapsam yarattığından ötürü adaptöre zarar verebilir. Topraklanmış bir priz tercih edin. Adaptör girişi bilgisayarınıza takılıyken çok fazla yerinden oynatmamaya özen göstermeli ve fazla tak çıkar yapmamaya dikkat göstermelisiniz. Ayrıca kırılmış olan şarj aleti kablosunu sıradan bir bant ile yapıştırdıktan sonra kullanmaya devam etmeyin. Böyle durumlarda kopan kısımlar lehimlenerek ve üzerinde silikon eritilerek tamir edilmelidir. Son olarak cihazınızı pili çıkararak direk şarj aleti ile çalıştırmayın. Bu laptopunuzun başta ana kartına olmak üzere diğer bileşenlerine de zarar verir.

Ankara casper yetkili servisi Ankarada diğer markalarla birlikte Casper adaptör tamiri konusunda uzman ekibimizden doğru yardımı alacağınızdan emin olabilirsiniz.
Casper Nirvana F300 Adaptör

Öbür kullanıcı sorunu ise sert kullanımdan kaynaklanmaktadır. Tuş kopmaları ve tuş yapışmaları bu yanlış kullanımın sonuçlarındandır. Eğer Casper Notebook Klavye nizde bir tuş yerinden çıktı ise altındaki tuş tırnağının yerinde olup olmadığını kontrol edin. Yerinde ise tuşu kibarca yerine oturtabilirsiniz. Yerinde yok ise Ankara casper yetkili servisini aramanız gerekmektedir.